Myydään hyväkuntoinen derbi senda
Konetta sen verran rempattu että vaihdettu runkolaakerit, stefat, tiivisteet, kiertokangen yläpään laakeri ja uusi 74cc Barikitin sylinteri sarja ja remppa tehty marraskuussa -09 sen jälkeen ajettu alle 200km koska hommasin toisen kulkupelin.
Uudet ketjut ja hyvät rattaat. Kuitit löytyy!
Ulkoisesti laiteltua on hussen takalippa, -05 sendan etulokari, takakatteita vähän modailtu, kaikki katteet maalattu, itsetehty kilventeline, sirompi takavalo ja uusi penkin päällinen

Viriä pyörässä on 74cc barikit, metrakit thower tehari, hiilikuitu läpät, 21mm phbg lortto, pipecross putsari, välit (mukaan eri välejä) eikä minkään sortin rajoitinta.
Pieniä miinuksia pyörässä on käynnistyspolkimen jousi väärin paikoillaan (Ei poikki!), virta lukko paskana voi käyttää ruuvimeisselillä ja se missä on kytkinkahva ja valo- ja vilkkukatkaisijat nii on vähän rikki mutta ei ole itseäni koskaan haitannut.
Ja vakiosylinterin hoonaan ja muut hilpetöörit putsailen ennen myyntiä!
Paljon renkaita ja vakio roinaa mukaan.
Melkein uudet nastarenkaat alla!
Varmoja kilometrejä edessä!
Tinki varaa on

Mieluiten soittoja niillä selviää eniten.