Aprilia/Derbi/Gilera ym. jäähdytin + flekti

POISTETTU MYYNNISTÄ

Alkuperäisvaraosa

Tunniste (ID)
60497
Tavaralajike
Alkuperäisvaraosa
Kategoria
Mallikohtaiset moottorin osat mopoihin
Merkki
Derbi
Malli
Senda 50 SM
Iskutilavuus
50 cm³
Vuosimalli
2008
Kunto
tyydyttävä
Koko
M
Hinta
Tarjoa

Katsottu
1807 kertaa
Lisätty
18.12.2013 11:43
Muokattu
18.12.2013 11:43
Vanhenee
18.4.2014
Tässä koodit joilla voit lisätä ilmoituksesi linkin keskustelufoorumeille. Toimivat hyvin myös yhdistettynä. Huomaathan että Motot.netin keskustelufoorumin allekirjoituksiin ei saa lisätä kuvia.
BBCode tekstillä
[url=http://www.motot.net/talli/osat/id60497/]Myydään Aprilia/Derbi/Gilera ym. jäähdytin + flekti[/url]
BBCode pienellä kuvalla
[url=http://www.motot.net/talli/osat/id60497/][img]http://www.motot.net/talli/kuvat/o/7/60497/124783_thumb.jpg[/img][/url]
Jaa linkki yhteisöpalveluissa
Share
Asiaton ilmoitus?
Nopeuta moderointia ja ilmoita tästä
Derbi Senda 50 SM

Aprilia/Derbi/Gilera ym. jäähdytin + flekti

Eli myynnissä ois tämmönen syyläri, itse syyläri menee moneen eri vuosimalliin ja merkkeihin (kuten nuo Aprilia/Derbi/Gilera), mutta letkut on -08 vuoden Apriliasta. Syyläri vuotaa pikkuisen yläosasta, mutta luultavasti korjattavissa(=paikattavissa). Flekti toimii, tehty tuommonen viritelmä että saa kytkimestä päälle (kytketään akkuun). Kiinnostuneet ottakaa yhteyttä yv:llä, kysymyksellä, spostilla tai puhelimella. Myydään tarjousten perusteella.
Samankaltaisia osia

Pikahaku

Pikahaku

Voit valita mitä kohtia täytät, mikään valinta ei siis ole pakollinen!
-
-
Hae ilmoitus tunnisteella