Suzuki GT50 sylinteri

POISTETTU MYYNNISTÄ

Alkuperäisvaraosa

Tunniste (ID)
39091
Tavaralajike
Alkuperäisvaraosa
Kategoria
Sylinterit ja männät mopoihin
Merkki
Suzuki
Mallisarja
PV
Iskutilavuus
50 cm³
Vuosimalli
1979
Kunto
tyydyttävä
Koko
S
Hinta
20

Katsottu
2623 kertaa
Lisätty
4.6.2012 21:12
Muokattu
15.10.2012 13:39
Vanhenee
15.2.2013
Tässä koodit joilla voit lisätä ilmoituksesi linkin keskustelufoorumeille. Toimivat hyvin myös yhdistettynä. Huomaathan että Motot.netin keskustelufoorumin allekirjoituksiin ei saa lisätä kuvia.
BBCode tekstillä
[url=http://www.motot.net/talli/osat/id39091/]Myydään Suzuki GT50 sylinteri[/url]
BBCode pienellä kuvalla
[url=http://www.motot.net/talli/osat/id39091/][img]http://www.motot.net/talli/kuvat/o/4/39091/706501_thumb.jpg[/img][/url]
Jaa linkki yhteisöpalveluissa
Share
Asiaton ilmoitus?
Nopeuta moderointia ja ilmoita tästä

Suzuki GT50 sylinteri

Myynnissä ois vähän harvinaisempi Suzuki GT50 sylinteri Pv:seen (Tai vaikka S1/R).
Pytty käy Pv:seen suoraan ilman mitään muokkauksia. Pakoaukko OIKEALLA ja ulkomuodoltaan hieman erilainen kuin Pv:n sylinterit (jäähdytysrivat kapeammat kuin normaalisti) Suzuki Pv:n männät käy ja pytty on tuorevoitelulla varustettu läppis. Vaatisi porauksen ja männän, tällähetkellä vakio koossa 41mm eikä ole viilalla ''pilattu''. Huom. KANSI MYYTY!!!
Kysymykset

Masias 6.6.2012 18:08

30e+postit??

Vastaus: Kummasta? ei lähe ainakaa molemmat

Masias 6.6.2012 20:44

No mitä noilla molemmilla pidät hintaa? Meneekö pv:n mäntä tohon pyttyyn??

Vastaus: Käy Pv:n männät ihan ongelmitta, tarjoa

luikkanee 16.7.2012 15:24

onko puoli läppis vai täys läppis? pytyn poraus? hienot viirut tuolla pytyssä jos kuvia katsoo......

Vastaus: Kahtee viimesee sun lauseesee/kysymyksee löytyy vastaus, jos vaa lukisit ton lisätiedotteen: ''Vaatisi porauksen ja männän, tällähetkellä vakio koossa 41mm.'' Ja kaikki soossi menee läppien kautta, joten täysläpiskähän tuo on
Pikahaku

Pikahaku

Voit valita mitä kohtia täytät, mikään valinta ei siis ole pakollinen!
-
-
Hae ilmoitus tunnisteella