Derbi GPR 125 2007 kevytmoottoripyörä

MYYTY

Derbi GPR 125

Tunniste (ID)
26932
Ajoneuvoluokka
Kevytmoottoripyörä
Kategoria
Urheilulliset kevytmoottoripyörät
Merkki
Derbi
Malli
GPR 125
Iskutilavuus
125 cm³
Vuosimalli
2007
Ajettu
23000 km
Rekisterinumero
IZ-588
Hinta
1650
Viritetty

Katsottu
1270 kertaa
Lisätty
29.7.2012 21:38
Muokattu
7.10.2012 14:55
Vanhenee
10.4.2013
Tässä koodit joilla voit lisätä ilmoituksesi linkin keskustelufoorumeille. Toimivat hyvin myös yhdistettynä. Huomaathan että Motot.netin keskustelufoorumin allekirjoituksiin ei saa lisätä kuvia.
BBCode tekstillä
[url=http://www.motot.net/talli/ajoneuvot/derbi/gpr_125/id26932/]Myydään Derbi GPR 125 2007 kevytmoottoripyörä[/url]
BBCode pienellä kuvalla
[url=http://www.motot.net/talli/ajoneuvot/derbi/gpr_125/id26932/][img]http://www.motot.net/talli/kuvat/a/3/26932/708738_thumb.jpg[/img][/url]
Jaa linkki yhteisöpalveluissa
Share
Asiaton ilmoitus?
Nopeuta moderointia ja ilmoita tästä

Myytävänä varmatoiminen ja komea gepardi!

Myytävänä varmatoiminen, hyvännäköinen ja hyvin pidetty kevytmoottoripyörä.

Pyörän ulkonäköä on piristetty tyylikkäämmällä kilventelineellä, minivilkuilla sekä punaisilla venttiilinhatuilla ja tankopainoilla. Kilpivalon saa muutettua kytkimellä valkoiseksi, punaiseksi tai kokonaan pois päältä. Pyörää on pidetty hyvin ja sitä on huollettu aina tarvittaessa. Talvet se on viettänyt lämpimässä tallissa. Kone toimii moitteettomasti ja renkaissa on vielä hyvin pintaa. Katteet ovat hyvässä kunnossa.

Pyörä on käynyt huollettavana merkkiliikkeessä 1000km, 5000km, 15000km ja 18000km kohdalla. Näistä huolloista löytyy kuitit ja leimat huoltovihossa.

Menopeli on täysitehoinen. Mäntä on vaihdettu 12tkm kohdalla. Kaasari säädetty huollon yhteydessä. Pyörästä on hiljattain vaihdettu myös ketjut, rattaat ja jarrupalat eteen ja taakse.

Pyörän mukaan saa mm. alkuperäisen kilventelineen, huoltopukin ja muita siihen kuuluvia osia.
Pienestä lisähinnasta saa mukaan myös turhaksi jääviä ajovarusteita.

Vaihto ainoastaan rahaan.

Lisää kuvia ja tietoa saa kysymällä.

Yhteydenotot:
s-postilla: lassi@uusikaupunki.fi
puh: 0440 412 022
Kysymykset

esderbi96 29.7.2012 22:25 +3

Missä kilven valon katkaisija sijaitsee? Onko pyörä TT? Onko mäntä vaihdettu?(jos on paljonko maksoi ja onko kuittia?)

Vastaus: Kytkin sijaitsee pyörän oikealla puolella rungon vieressä. Pyörä on TT. Mäntä on vaihdettu jossain 12-13tkm paikkeilla. Kuitti on tuolla laatikon pohjalla tallessa, mutta hintaa en nyt satu muistamaan.
Pikahaku

Pikahaku

Voit valita mitä kohtia täytät, mikään valinta ei siis ole pakollinen!
-
-
-
-
Hae ilmoitus tunnisteella