Oranssi komea aprilia sr
Tässä olis tällänen Aprilia sr vuosimallia 1998 metallin oranssina (audi orange), vuosimalli ei ole ehkä teidän mieleenne mutta juuri vaihdettu Kampiakseli, Petilaakerit, Kiertokanki, Yläpäänlaakeri, Pytty (airsal), Mäntä
moposta löytyy tällähetkellä palikkaa :
Leovince ZX tehoputki, voin kuristaa jos halutaan
Dell'orto kaasutin (vakio koko)
metallin oranssit katteet ( muutama naarmu.. )
Tarjotkaa rahaa tai vaihtoa Vaihteellisiin mopoihin, saa olla viritettyjä.
Kysymykset
Juuzo-_
19.7.2010 14:14
aika kallis
Vastaus: tuohan ei ole se hinta, tarjotkaa itse.
Juuzo-_
21.7.2010 9:52
Oisko rullakebu mitää ?? :D
Vastaus: joo, rullakebu,isokokis ja 750 euroo ni lähtee
Make137
18.8.2010 14:11
Kiinnostasko vaihto Betaan? Huiput on noin 85-90km suoralla..Onks tos mitää vikaa?
Vastaus: minkäslainen beta kyseessä, nyt just tehty koko kone remontti, alakerta vaihdettu kokonaan laakereineen,ja yläpäässä airsalinpytty ja uusi mäntä millä ajettu 170 km ja lisää tulee päivittäin, mopo muuten täydessä jamassa paitsi ei oo nyt takavilkkuja tai valoja toiminnassa ku sähköt meni oikosulkuu, pistän sähköt uusiks tässä jokupäivä, ajelen tällähetkellä ilman akkua moitteettomasti silti. :)
Make137
26.8.2010 17:39
Vaihto Beta RR 50 2008
Tämmösestä Betasta ois kyse..
Vastaus: kiinnostaa tosiaan, sit jos sais tietää mopon kunnon ettei vaa leivo kiinni heti ku näppeihi sais? kerroppa muutenki tommosto perus infoo tosta moposta mut todellaki kiinnostaa toi
Make137
26.8.2010 21:09
Mopossa ei oo ollu ikinä mitään muuta vikaa kun se, että mittari ei toimi ja vasen stefa vuotaa...Ja mini vilkut oon laittanu ku kuvassa ei oo.Elikkäs ihan hyvä kuntonen Beta
Vastaus: jees noh, soittele ku haluut 0503566126 tai voinhan minäkin soitella sulle pä i:)
Make137
26.8.2010 21:36
Onko vakio putkee mukaan laittaa ja paljo on huiput?
Vastaus: pahoitteluni mutta vakio putkea ei löydy itseltäni, mutta ZX on tosi hiljanen ja tehokas, huippui en osaa tarkasti sanoa mutta joku 70, nappaa teharilla kaks tehopiikkiä toinen kiihdytys vaiheessa ja toinen keskikierroksilla.
Make137
14.9.2010 15:29
Tuleeko lisää kuvii millo?
Vastaus: joo ei tuu vaihto onnistuu enää, mopo tuhannen pillunpäreinä ku joku muija ajo mun mopoa päin ja mopo menee lunastukseen, runkopaskana ja katteet ynm.