Vahvistus tässä on tosiaan meneillään, että tonne isketään putki sisälle joka hitsataan joka reijästä sitten yhtenäiseksi. Ei siinä olisi mitään järkeä lähteä reijillä keventämään peeveen runkoa putkesta, joka muutenkin on se ensimmäinen rungon osa mikä peeveen rungosta antautuu.
saisko tarkempaa kuvaa alapuolelta miten laitoit keskijousituksen ja akselivälinpidennyksen kii ku itel ois tuol samalaiset ja talvel tulis kii ja pitäs saaja vähä neuvoa kokeneemmalta tähän?? kiitos jo etukäteen!
Onhan tää nyt reilusti hienompi ku täysin orkkiksena (: Osta vaikka Wandamotorilta tohon punainen nestekytkin, jostai käytetystä/purkuminicrossista järeempi USD-keula ja YCF fatbar pehmusteella? Itelläkin oli haaveena hommata tämmöinen mopoksi mutta suomesta olivat loppunu