Hyvin manki nykyään pelaa. Saatiin kuntoon viimeviikolla vaihettii kaasari ja sylinteri. Vika olikin kannessa, siellä oli joku liian kireellä nimeä en muista. Sikku sais vielä sen mopokortin. No 5 päivän päästä täytän 15 ja pääsen ajamaan tunnit ja kokeen tekemään. On tullut seurailtua sua Youtubes ja videoita katottua. jatka vaan pistämistä kattelen aina kun tulee.
tää on vaan niin perkeleen hieno!! en oo ikinä nähny näin hienoo mopoo näin tän nettimotossa muutama vuosi sitten ja edelleen on hienoin! ehkä hienoin mopo/kevari mitä tuun koskaan näkeen!
Ehdottomasti paras putki mitä husseen saa! Ja tossa on alavääntoo pirusti enemmän ku Rinossa, ja FMF ottaa paljon rajumman piikin ku Rino. Täydellinen putki!